Birçok deneyimim oldu ama en memnun kaldığım ve en mükemmeli,işinin erbabı Erşad Bey oldu. Ben kist ameliyatı oldum, kistim alındı.Çok mükemmel bir ameliyat yaptı, gece saat 1de ağrılarım başladı.Sabah 7.5a kadar baş dönmesi, mide bulantısı ve kasık ağrısı olmaya başladı.Daha sonra farklı bir deneyimim oldu, hem cesaret edemedim hem kendilerinden korktum.Daha sonra Erşad Bey'e gittim, hem psikolojik olarak rahatlattı hem de beni ağrılarımdan kurtardı. 

E.G
01.07.2022

Ailemden, çevremden ismini her zaman güzel duymuştum. Rahim filmi(hsg) sonucum için danıştım. Şehir dışında gittiğim özel hastaneler hep ameliyat olmamı söylediler ,hemen 2 gün sonra yapmalıyız diyen bile oldu. Ama  Erşad hocam normal olduğunu, ameliyatın gereksiz olduğunu ve bunun gibi çok güzel telkinlerde bulundu. Ben bu kadar ilgili ,ince düşünceli bir doktor tanımadım. Ülkemiz için gurur kaynağı olduğu düşünüyorum.

E.Ç
01.07.2022

İnsanın hayatında en değerli şeyi evlatları ve ben hem kendi hayatımı hem de 3 evladının hayatını Erşad beye gözüm kapalı güvendim.3 çocuğumu da kısa süreler içerisinde sezaryen ile doğum yaptım ameliyat sonrası hem sağlık hem görünüm açısından mükemmel bir iş çıkardı. Anlayış ,empati, tecrübe, güler yüz daha sayamadığım birçok şey hepsi mevcut sonsuz teşekkürler.

D.N
01.07.2022

11 senedir bütün rutin Kontroller ve gebelik kontrollerinde hep Erşat beye gittim.Keza bütün ailem de hep Erşat beyi tercih ettiler. Tecrübesi ve insana yaklaşımı o kadar güzel ki insan kendini güvende hissediyor. Eli çok hafiftir doğumumda bir haftada ayaklanmıştım. Eğer gebeyseniz veya bir rahatsızlığınız var ise Kayseri’de tavsiyede bulunabileceğim tek doktor kendisine teşekkür ediyoruz.


M.S
04.08.2022

Yaşadığım problemli gebeliklerle ve doktorlara olan güvensizliğimle kadın doğum dendiği anda tüylerim ürperiyordu artık. Gerek özel klinikler gerek hastaneler.. Standart ultrason muayenesi, tansiyon, vitaminler vs. ve diğer muayene tarihi.. Artık bu standarttan sıkılmış sürekli problem çıkacak psikolojisiyle aklıma takılan soruların cevaplarını internetten arayan ben vardım geriye. Ta ki Erşad Beyi tanıyana kadar. İlk defa gittim muayeneye ve benimle uzun uzun sohbet etti bir baba edasıyla.. Aklıma takılan her şeyi sorabildim. Hadi muayene bitti kalkayım olayını bile yaşamadım. Pozitif enerjisi, güler yüzü, desteği, mesaj attığım an anında arayarak dönüş yapması.. Bundan iyisi olmazdı, olamazdı. Çünkü nasıl gebelik geçirirseniz geçirin önemli olan anne psikolojisi. Ve psikolojinizi Erşad Bey gerçekten mükemmel yönetiyor. Evet artık kadın doğum doktoru soranlara soruları bitmeden Erşad Batmaz diyebiliyorum. Henüz doğumuma 3 ay kadar bir süremiz var. Eminim ki sonuna kadar bana destek olup, doğum anında salise yanımdan ayrılmayacak bir doktorum var artık. Doktordan daha öte.. Gerçekten Sağlığa önem veren doktorları görmek çok güzel. İyi ki Erşad Batmaz….


N.S
04.08.2022

Erşad Bey hem hekimliği hem kişiliği ile mükemmel bir doktor. 15 cm lik miyom ameliyatımı büyük bir başarı ile sorunsuz gerçekleştirdi. Miyomun çok büyük olması nedeni ile bir çok hekimin olumsuz konuşmasına rağmen ne ameliyat esnasında ne de sonrasında hiç bir sorun yaşamadım. Erşad bey Kayseri için büyük bir değer. Her zaman dualarımda.


Y.P
04.08.2022

Erşad Bey’i çok  seviyorum ve ona güveniyorum.. Erşad bey rahim kanseri olan anneme ameliyat gerçekleştirdi ve annem sağlığına kavuştu... Herşey için teşekkür ediyorum kendisine.. Herkese de tavsiye ediyorum.. Alanında bir numara.


Z.P
04.08.2022

Erşad bey bizim için bir doktordan daha öte, baba abi gibidir. Bilgisi ve tecrübesiyle gözü kapalı güvenip tavsiye edeceğim bir doktordur. 


R.F
04.08.2022